| gaby99_3626 a întrebat:

Am si eu o problema cu placa audio cand vreau sa ascult ceva ( muzica) nu pot. Boxele imi merg sigur. Pe toti cei care i-am intrebat au spus ca e vorba de un program pe care eu l-am sters din computer si de asta nu pot sa aud nimic pe computer. Imi puteti spune cum se numeste acest program si cum pot sa-l instalez iarasi? P. S scuze de categorie dar e cea mai vizitata si am nevoie de raspuns urgent! Ofer Funda si Vot! Ms anticipat!

Răspuns Câştigător
| poliku a răspuns:

Da se numeste driver.Afla ce/sau daca sti ce placa de sunet ai la comp si descarci driveru de pe net si il instalezi.

4 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Nu cred ca ai sters ceva si mie mi s-a intamplat sa nu se mai auda nimic si am constatat ca era de la egalizator erau date toate jos.

| Nymphetamine a răspuns:

Poate n-ai driver de sunet.

| Nymphetamine a răspuns:

Depinde de placa de baza cu ce driver e compatibil.
Cauta pe net seria (cum i-o zice) de la placa ta de baza si vezi...oh go on

| littlemisssunshine_4297 a răspuns:

E driver'ul audio.instaleaza'l.