| Lolita1130 a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul meu mobil ( C3510 ). Acum o saptamana ceva de genu, l-am dus la reparat deoarece ii scapasem putina apa. Mi l-au facut, iar acum dupa ce am vorbit la telefon, nu mi se mai deschide. L-am pus la incarcat, dar degeaba. I-am scos bateria, cartela, cardul, am incercat sa il conectez la calculator... dar nu merge. Ce sa fac?! Fundaaaaa pleaseeee!

3 răspunsuri:
| Lolita1130 explică:

Ei bine, l-am luat de la reparat si merge f binewinking. Raresr33 nu cred ca a fost f frumos ce ai spus.winking

| Cosmin4Fan a răspuns:

Sex cu el! Nu o sa mai mearga.