| CristiannaCriss a întrebat:

Bai,am si eu o problema. aseara mi s-a descarcat telefonul si l-am pus la incarcat. azi dimineata cand am vrut sa il aprind nu merge si da, i-am scos bateria si cartela si tot nu merge se deschide apare pe ecran Samsung si dupa nu mai merge chiar nu stiu ce sa-i fac. va rog heelp mee.

2 răspunsuri:
| Bica1453 a răspuns:

Simplu ori nu s-a incarcat ori a facut scurt si s-a dus bateria sau ceva din el ori ai avut vreun virus descarcat si s-a putut declansa la incarcat parerile mele bafta

| CristiannaCriss explică (pentru Bica1453):

Ma gandeam si eu la faza aia cu bateria, multumesc frumos big grin