| nebunatica_2307 a întrebat:

Buna TPU...am si eu o problemabig grin
sunt putin mai >rusinoasa:". si as vrea sa ii mangai penisul iubitului meu:X
Cum sa procedez si cum sa-l mangai? ce miscari sa facbig grin

fundita pentru cel mai bun raspuns:X

Răspuns Câştigător
| Marius_7199 a răspuns:

Tocmai ieri am stat cu iubita mea acasa si am fost singuri si.ne'am sarutat.mangaiat.ne'am dezbracat aproape de tot.si cand a simtit ca vrea sa'mi mangaie penisul nu a facut cine stie ce miscari.nuuu.pur si simplu il mangai cu degetele de sus in jos.de la baza spre varf.apasat.iti spun eu aceste miscari simple mi'au oferit senzatii foarte belea.incearca.FUNDA?:*

4 răspunsuri:
| CandyES a răspuns:

Si mie mi-a fost cu iubitul meu happy, pai ce sa-ti zic eu tie orice miscare ai incerca lui o sa-i faca placere doar sa nul apesi prea tare, sunt sigura ca o sa-i placa gestul tau. Asa ca nu te gandi cum si doar fa-o happy!

| DeepLooking a răspuns:

Da` cati ani ai?tongue

| 7alexandru7 a răspuns:

Hai sa-ti dau un raspuns de baiat: incearca sa nu ai retineri pe tema asta, lui ii va placea foarte mult, nu e mare filozofie, pur si simplu ii pui mana si il mangai pe toata zona genitala. A, sa nu-l strangi. daca vrei mai multe detalii, urmareste si tu un film porno, uita-te ca sunt siteuri online. si nu uita, fara rusine, nu ne plac fetele rusinoase!(logic, noua baietilor)

| Addiction a răspuns:

big grinbig grin mersi, mai facut sa rid