| ancaancutapp a întrebat:

Bună TPU.Am si eu o problemă destul de mare am aflat de 2 zile ca barbatul pe care eu il iubesc are nevastă și copil. Ideea este ca el a avut cu mine de 4 luni fără ca eu sa știu ca el este însurat mereu a fost atent grijuliu etc.Il iubesc a fost primul barbat din viața mea dar i-am spus clar ca noi nu o sa mai avem nici o treaba. Ma simt foarte prost nu știu cum sa il uit. Simt ca s-a folosit de mine si s-a bătut joc de sentimentele mele el încearcă se ne împăcăm iar eu vreau sa il uit. Ce sa fac sa il uit mai repede

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate sta cu aia doar ca are copii aia nu ca o iubeste pe aia, da a fost un nesimtit cu tine de acord dar iubirea nu se uita asa usor, tu stii mai bine ce sa faci

| ancaancutapp explică (pentru RAY):

Știu ca o sa îmi fie greu sa il uit si sentimentele nu dispar asa ușor dar nu am cum sa continui ma sit ca o proastă ca am avut încredere în persoananenepotrivită. Mai stiu ca a ajuns sa ma iubească in felul lui dar asta nu ma face sa iert nimic.A fraiert frumos o copilă de 19 ani. experiențe si farmecul propriu l-au ajutat. Doar ca el are deja pe cineva nu înțeleg de ce nu poate sa ii fie fidel persoanei de lângă el cu care este de 10 ani.

| Emilian65 a răspuns:

Uita-l! si gasete un baiat care sa nu fie insurat si care sa te iubeasca cu adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai facut bine ca nu vrei sa continui cu el. Se foloseste de tine, are grija doar de nevoile luisi nu o sa isi paraseasca familia pentru tine. Imi pare rau pentru tine. Incearca sa faci ceea ce iti place mai mult, sport, dans, muzica ca sa fii ocupata sa nu te gindesti des la el. Sterge toate mesajele, pozele, daca e nevoie blocheaza-l. Si roaga-te ca Bunul Dumnezeu sa te ajute!

| DaCumSaNu a răspuns:

El cati ani?

| ancaancutapp explică (pentru DaCumSaNu):

27 dar este un barbat frumos caruia nu ii dai mai mult de 23-24 de ani

| mistergiovany49 a răspuns:

Nu poate fi fidel deoarece in mod sigur tu arati super, esti poate provocatoare la pat, nu ai nascut! Ai multe atuuri pro! Mai reflecteaza!

| ancaancutapp explică (pentru mistergiovany49):

Lucruri astea sunt datorită vârstei dar ele sunt trecute.Si soția lui desi are 26 de ani si are un copil de 7-8 ani este o femeie frumoasă.Nu pot sa spun ca sunt o fata urâtă sau ca sunt o persoană care nu știe sa lege 2 cuvinte dar am încercat mereu sa il înțeleg sa ii dau spațiu sa ii fiu alături așa cum am putut si cum m-am priceput, iar el s-a bătut joc de amândouă.Un bărbat care nu se respectă pe el si deciziile luate.Nu cred ca are vreo relevată ca ea e brunetă si eu blondă ca ea după o sarcina mai are 2-3kg in plus iar eu de la vârstă am un metabolism mult mai bun. Deși spun asta eu m-am simțit iubită si respectată in relația cu el.Nu înțeleg cum dar a reușit