| allemel a întrebat:

Daca am făcut sex anal in perioada de fertilitate și a ejaculat în mine,iar sperma s-a scurs PE vagin, nu ÎN vagin, sunt șanse să rămân gravidă

6 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Vaginul nu sta deschis precum o gaura, e inchis la intrare, stai linistita.

| Violleta2022 a răspuns:

Imposibil ca sperma sa se scurga PE vagin, deoarece vaginul este o cavitate (gaura) aflata in totalitate in burta ta!
De altfel sexul anal nu te lasa gravida.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| FindMyName a răspuns:

Sexul anal nu te poate lăsa gravidă...și eu nu am mai întâlnit chestia asta,, pe vagin"...cum PE vagin? Vaginul e o gaura, ori iti intra acolo sperma ori nicaieri..adică nu îmi explic deloc,, PE" ăla

| VrRos05 a răspuns:

Da,că nu ti-a plăcut cu prezervativ, suporți consecințele

| Hypefox a răspuns:

Important este sa nu fi in ziua de ovulatie dar daca s-a produs un act anal in sine nu ai avea cum sa ramai gravida fiindca trebuie sa existe penetrarea vaginala si in acelasi timp el sa termine inauntru bine de tot. Dar nu cred ca sunt sanse, e ceva super rar.