| Oana2001 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema. Ma indragostesc foarte repede de persoane pe care nu le stiu. Va rog ajutatima. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| jamal000 a răspuns:

Nu cred ca este vorba de sentimente ci mai debgrada de atasament, iar asta e posbili sa se intample pentru ca in familie ti-a lipsit asa ceva.

3 răspunsuri:
| StefanChriss a răspuns:

Nu e vorba de indragostit acolo, pur si simplu iti place fizic o persoana, e latura instinctuala, pe care va trebui sa inveti sa ti-o controlezi, atat. Poti spune ca esti indragostita abia in momentul in care cunosti o persoana din mai multe puncte de vedere.

| xStixx a răspuns:

Exact aşa sunt şi eu ..doar că eu mă ataşez / împrietenesc foarte repede cu toate persoanele.
Trebuie să ai grijă să nu te îndrăgosteşti de o persoană care vrea să îţi facă rău, în rest este ok.

| Oana2001 explică:

Nu e vorba de atasament."Il iubesc" o zi-doua apoi am uitat de el. Simt ca acel baiat va fi alesul meu pentru toata viata.