| ZapaciLaa a întrebat:

Cred ca am o problema, dar nu serioasa. Ma indragostesc repede si de mai multe persoane in acelasi timp, dar dupa o vreme uit persoana de care am fost indragostita inainte de persoana actuala ( cred ca ati inteles ), si raman doar cu una in minte. Ce sa fac in privinta asta?

Răspuns Câştigător
| AzZy a răspuns:

Pai, e clar ca nu de "indragostesti", ci ti se par draguti si iti place de el. Probabil ai intre 12 si 16 ani, pentru ca asta e varsta in care descoperi baietii, iti faci iubiti si simti dragostea. Ce trebuie tu sa faci (daac poti si daca vrei) sa prinzi putin tupeu (dca nu ai) si sa alegi un baiat de care iti place si as inecrci sa stai cu el, sa-ti folosesti farmecele si sa ajungezi impreuna. Dar atractia asta permanenta pentru baieti nu se va termina pana ce nu te casatoresti. Bafta:X

2 răspunsuri:
| Lacoste a răspuns:

E foarte bine, inseamna ca nu mai ai timp sa suferi dupa vreunul.La un moment dat, tot o sa ti se puna pata rau de tot pe cineva, asa ca stai calma.

| AngellenDoll a răspuns:

Incearaka sa te axezi pe unul singur nu te mai gandi la altii, da iti place, e normal, dar nu te gandi la toti unu iti frangi si inima laughing asa si 2 nu e bine sad cred ca te-am ajutat... succes! :*