| LittleAngellll a întrebat:

Buna TPU
Am si eu o problema sigh
Maine este ziua mea[si de nastere si de sfant] si eu in timpul saptamanii stau singura in oras [mama cu tata stau la tara deoarece ei vor sa ma lase sa ma obisnuiesc singura]
Asa ca prietena mea cea mai buna stie cum stau eu singura in casa fara prieteni fara nimic. singura doar cu pc`u si tv`u si mi. a zis daca vreau sa ma duc maine la ea acasa. a vorbit cu mama ei a facut tort.au invitat si cativa colegi
Mama stie ca teo este cea mai buna prietena a mea si acum 1 saptamana i.am zis despre incidentul asta [petrecerea] si a zis sa ma duc

in seara asta cand am sunat. o a inceput sa ma injure a zis ca eu nu merit sa traiesc si mi. a zis ca daca nu lua alocatia de pe urma mea ma omora ea cu mana ei straight face
+ ca m. a injurat la telefon vreo 2 minute
eu nu stiu ce sa facstraight face adica am incurcat. o pe prietena mea zicandu-i ca ma duc de saptamana trecuta
Eu acum plang de nervi. Mama nu vrea sa ma lase nici macar de ziua mea.
a zis ca este o zi obisnuita si ca merit sa stau singura
As pleca eu singura dar nu am bani. trebuie sa imi lase ea asa ca nu am de unde sa iau
Ma simt cel mai penibil... Vreau si eu macar o data sa fiu fericita si sa dorm o noapte la colega mea de banca
ps: Fac 16 ani
crying
va rog dati-mi niste sfaturi... disper crying

Răspuns Câştigător
| zzzzzzz1111 a răspuns:

E o problema ar trebui sa ai mai mult tupeu ei bine eu sunt baiat si cateodata fac lucruri care ma simt eu rau eu pe tata las lua la bataie trebuie sa ai mai multa incredere in tine stiu cum e sa ti se spuna aceste lucruri si cel mai bine te simti atunci cand vb cu un prieten sau vreo verisoara daca vrei mai multe sfaturi lasati id ca eu in ultimul timp am cam resusit sa le fac fata suntem adolescenti daca vrei lasa ti id.

| LittleAngellll explică (pentru zzzzzzz1111):

Nu merge sa trimit mesaje. lasa.mi tu te rog frumos idulchiar am nevoie de sfaturicrying

7 răspunsuri:
| LittleAngellll explică:

Nu m.a lasathappy

| zzzzzzz1111 a răspuns:

Pascucatalin_94

| sorina_1401 a răspuns:

Cred ca car trebui sa iti duci mama la un psiholog e foarte trist ce ai scris aici eu cred ca mama ta e bolnava mintala scuze ca scriu asa ceva... Sfatul meu pentru tine e sa treci cu fruntea inainte peste orce greutate a vieti o sa vina si randul tau cand ai sa fi fericita cu adevarat iar cei care iti fac acum rau vor avea ocazia sa le para rau mai tarziu...

| cristina_6311 a răspuns:

Pai de ce mama ta sia schimbat atitudinea asa deodata? incearca sa vb si tu cu ea si sa faci tot posibilu sa te duci.sa ii arati mamei tale k te descurci singura. faci 16 ani.nu mai ai 8 ani.mama ta trebuie sa inteleaga ca esti marisoara de acum.nu are voie sa te jicneasca si sa zica k vrea sa te omoare.incearca sa vb cu ea si sa ii explici anumite lucruri.succes si La multi ani!big grin
sa fii fericita si sa petreci alaturi de prietenii tai.si sa de'a domnu sa ti se rezolve problemele.

| LittleAngellll explică (pentru cristina_6311):

Draga cristina am incercat sa o sun. sa.i explic ca totul e dea gata facut straight face si mi.a zis "lasa.ma fă in p***a mea in pace ca ma uit la film si nu mai ma suna ca oricum meritit sa stai acasa pa" si mi.a inchis telu si am incercat sad o sun iar dar are telu inchiscrying si numai am ocazia sa vb q ea doar maine... dupa-masa

| cristina_6311 a răspuns (pentru LittleAngellll):

Doamne ce mama ai...pana la urma ai rezolvat? incearca sa vb cu tatal tau.