| anonim_4396 a întrebat:

BUna TPU,am si eu o problema, mi-a iesit pe sini vinele, si se vede foarte tare, dela ce poate sa fie asta? si ce sa fac sa-mi treaca? help me... :*

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De la celulită.

| asy a răspuns:

Incearca o crema mai grasa si date pe sani in fiecare seara, eu asa fachappy

| MauiStatue a răspuns:

Nici nu stiu ce sa iti zic prima data...
reformuleaza intrebarea si pune-o la categoria "sanatate".

| Lady2012 a răspuns (pentru MauiStatue):

Daca nu aveai de gind sa ma ajuti nici nu trebuia sa scriii ok? laughing

| MauiStatue a răspuns (pentru Lady2012):

Aveam de gand dar, daca nu iti inteleg intrebarea, ce raspuns ai vrea sa iti dau? chiar nu imi dau seama ce vrei sa zici aici "pe sini"; decat sa imi dai mie o replica, puteai sa iti editezi intrebarea cel putin. Tu nu vezi ca n-ai nici-un raspuns bun?