| anat a întrebat:

Buna,

Scuzati da am si eu o problema,care ma poate ajutati-ma cu un sfat, pe sini mi-au aparut vinele apasate, asa conturate chiar, am sin marisor si se vad destul de clar vinele, dela ce poate sa fie asta? ii ceva grav?

Credeam ca sunt insarcinata dar nu are de unde, ultimul contact sexual l-am avut cu 4 luni in urma, dupa care am avut de 4 ori ciclu(care imi tine 2-3 zile)

daca puteti ajutati-ma cu un sfat.

Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| EmmaShefferd a răspuns:

Si eu am niste urme...insa eu dau vina pe greutatea sanilor mei..caci sunt maricei si nu prea port sutien, si cred ca asta e cauza mea..desigur ma mai gandesc si ca ar fi de la niste pastile de slabit ce le-am luat dar ma indoiesc insa totui posibil. Eu ma mazez pe greutatea sanilor, daca ii ai cat de cat mari si nu prea porti sutien cred ca asta-i motivul sau ar mai fi daca ai slabit intr-un timp ff scurt big grin Sper sa fie bine si sa nu ai probleme! te pup kiss

2 răspunsuri:
| anat explică:

Multumesc mult, posibil sa fie si una si alta, ca chiar am inceput a slabi, si sinii imi sunt maricei si poate e la fel ca la tine greutatea de vina.
multumesc