| Smeck15 a întrebat:

Am si eu o problema. mi's-a umflat.coiul drept. si abia mai pot sa mai merg. adica pot. dar cand merg. ma doare. de la ce este. sau. cum pot scapa. mai repede va rog! [ scuzati expresia " coiul drept ". dar nu stiu cum sa ma exprim. nu incepeti cu caterinca oh go on ]

Răspuns Câştigător
| Fresh a răspuns:

Vladee de ce ai intrat pe acest site? tu nu vezi ca esti cel mai stupid dintre toti? oamenii pun diverse intrebari pe acest site cu problemele lor, iar aceasta este una dintre intrebari. Daca nu ai ce sa faci iesi de pe site ca ocupi spatiu>

Smeck15 in legatura cu problema ta...trebuie ai rabdare sa nu te mai masturbezi sau sa faci sex cum a spus si colega laughing si sa te consulte un medic. Stai linistit ca o sa treaca am avut si eu ceva de genu si nu am fost la doctortongue insanatosire grabnica tongue

9 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Cand ti-am citit intrebarea singurul lucru care mi-a trecut prin minte a fost bancul acesta:

Un tip se duce la medic. Livid la fata el ii spune medicului ca are o mare problema: - Dle doctor mi s-a albastrit un testicol! Medicul da si-l controleaza, ii face analize si concluzioneaza ca trebuie neaparat sa-l taie. Il incurajeaza pe barbat ca celalalt testicol va face treaba singur, fara probleme. Dupa un timp, tipul se intoarce la medic cu aceeasi problema, ingrozit de-a dreptul. I se albastrise si celalalt. Din nou analize peste analize. Medicul ajunge la aceeasi concluzie: trebuie scos si al doilea. Cu greu, doar ca sa scape cu viata, tipul accepta castrarea definitiva. Dupa un timp se intoarce din nou la medic: - Dle doctor mi s-a albastrit si penisul! La care medicul: - N-o fi de la blugi?

Deci consulta medicul big grin

| unknow a răspuns:

rolling on the floor mi-ai inveselit ziua laughing rolling on the floor scuze, nu m-am putut abtine oh go on

ar fi bine sa te duci la doctor ca n-am mai auzit de asa ceva! happy

bafta muulta si sa te faci binewinking
papa!

| unione a răspuns:

Testicul nu coi...du-te la medic

| vlaaddd a răspuns:

Cat de retardat sa fi si sa intrii pe un site si sa spui ca ti s-a umflat tie coiu' drept?

Sfaturi de genu' asta doar de la un medic poti lua ratatule.

La dracu' cu voi prostilor.

| Digital112 a răspuns:

Baga acu in el, poate se dezumfla laughing

glumeam, fugi la doctor.

| Tony23_9336 a răspuns:

Pune-i compresa cu apa rece si nu mai face laba sau sex 1-2 saptamani! funda?

| scary7 a răspuns:

Ai facut hernie un prieten de-al meu a patit-o la sala de forta tie cum ti s-a intamplat

| tudor0108 a răspuns:

Am avut problema eu avusesem hidatita morgani sau cv de genu dar sa stii ca poate fi foarte grav in caz grav o rasucire a testiculului si va trebuii extras or o mica infectie cauzata de un corp strain ajuns acolo.

| mry_5907 a răspuns:

Pune miere cu lmaie:X