| daniel_7999 a întrebat:

Buna seara TPU! Tocmai mi-am aplicat o lovitura sub centura mai excact mi-am lovit coiul drept si ma doare foarte tare, este posibil sa fiu insarcinat?

5 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Du-te la ginecolog sa te verifice, nu-i de joaca laughing

| nebunu_5532 a răspuns:

Daca in timpul loviturii ți-ai introdus testiculul in anus, da este posibil sa rămâi însărcinat si vei naște un rahat mutant. Naștere ușoară!

| Hammurabi a răspuns:

Adică ți-ai dat singur un șut în co@ie? Însărcinat nu rămâi dar durerile nașterii deja le-ai avut. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E nasol tare daca te ai lovit la cel drept, asta inseamna tripleti. daca era la stangul, era ok

| Gurita_Eliza_Cristina_1995 a răspuns:

Cati 8 ani ai?