| KidutzuLuvv a întrebat:

Buna TPU...
am si eu o "problema"
Mie`mi place de un baiatlove struck muult laughing

Si noi avem obiceiul sa vorbim mult pe messlaughing, vorbim aproape orice
il stiu de 2 ani, noi in ultima vreme ne-am apropiat mult whistling
si aseara nu stiu cum a venit vorba ca imi este prieten foarte bun laughing
si... m-a intrebat daca eu il consider asa:d si i-am zis "da esti printre cei mai bun prieteni"
si pe urma el a zis" dar tu in adancul sufletului imi ascunzi ceva"
si eu am schiimbat repede subiectulstraight face pentru ca am mai incercat odata sa aflu daca ma place si m`a respinsstraight face
si imi era teama ca o sa imi dea ignore daca il mai stresez cu chestia aiastraight face

pe urma m`am impakat cu fata care o credeam in trecut"prietena buna"
ea stia ca`l placlaughing si. _. nu stiu cum a bagat`o el in seama i`a zis ceva de genu
"aaa tu esti prietena lui crina"[crina fiind eu]big grin"
si au vorbit eistraight face pe urma ralu[pr mea] i`a zis ca eu il placstraight face
[ralu imi dadea mie toata conv]
in timp ce rallu ii explica el zicea"nu ma placehappy am intrebat`o mai devreme daca imi ascunde ceva si a pus semnul"thinking"
si pe urma el mi-a dat conversatia cu ralu cand ii zicea ca`l plac
si m-a intrebat daca e adevaratstraight face
si i-am zis ca da ca`l placoh go on
m-a intrebat de candstraight face si i-am zis
si pe urma l-am intrebat daca conteaza asa mult chestia asta
si a zis "poate... sau poate nu las-o baltaoh go on"
pe urma el i`a zis lu prietena mea ca nu simte prea multe pentru minestraight face

apoi ea l-a tras de limba
il intreba daca nu ma place de ce zice mereu de mine... de ce ma baga in seama mereu...
etchee hee)
pe urma i`a zis"bine ma o plac multumita?"
iar apooi a zis ca lui ii este rusine sa zica straight face si ca s`ar simti proststraight face
pe urma intra el pe mine mi-a zis ca se duce sa doarma. si-a cerut scuze ca nu mai poate sa stea":O:O:O"
si mi-a zis "motanel" >:"
si m`a intrebat daca intru azi pe messstraight face si i-am zis ca da.-.
faza e ca azi nu prea a vorbit cu mine.-. adica m`a bagat in seama de dim dar nu prea am vorbitstraight face
doar imi raspunde la intrebarisad
intrebarea mea este "ce credeti despre toate astea?"
eu cred ca el asteapta sa-l bag in seama... si sa-i zic cu gura mea ca`l placstraight face [asa i`a zis prietenei mele] laughing

va rog ajutati-ma:* [scuzati daca am mai gresit scrisulthinking]

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Se vede ca e timid. cum vad ca tuh esti mai curajoasa spune-i tuh ce ai de pierdut? nimic.

| blaa a răspuns:

N-am inteles nimic, scuze.

| yomotherfucker a răspuns:

Ha ha hahee hee ff interesant din moment ce i'a zis lu prietena ta ca te place etc si a zis ca sa'i zici in fata ...asa pai ce ai de facut incerca'ti norocul! daca nu risti nu castigi si in plus stii ca te placehee hee deci smugsmug i'l iei zilele astea cu ce faci mai si deodata ii spui ca in filem laughing auzi.eu te plac si vreau sa'mi spui fata in fata chiar acum daca si tu simpti ceva pentru mine! Si gata! big grin Succes! sa ne spui dupa ce ai facut sunt curioasa big grin

| PufoseniePufoasa a răspuns:

Heii! daca e pe mess acum ar trebui sa ii zici : "uite...imi pare rau de ce ai aflat.dar acum nu trebuie sa ma ignori | " [daca vrei] funda? :X! capsunicax_kid happy