| lllorenusssuumeu a întrebat:

BUNA TPU, am si eu o problema puppy dog eyes am prieten si sunt cu el de 8 luni si ceva si il iubesc maxim de mult asi sta tot timpul cu el, dar ieri a intrat un baiat dragut pe mine pe facebook si m-a intrebat ca daca vreau sa ne intalnim si nu stiu ce am avut dar am aaceeptat, si acuma ala numai ma lasa in pace oricum nu ne-am intalnit dar il cam plac de ce oare totusi eu il iubesc pe prietenul meu dar mie gandul numai la baiatul acela:-s voi ati patit asa ceva?

Răspuns Câştigător
| irina20 a răspuns:

Da mi s-a intamplat.Dar n-am dat asemenea importanta. Daca tu il iubesti pe prietenul tau n-are rost sa-l ranesti prin asa ceva. Spune-i respectivului de pe facebook sa te lase in pace si nu-i mai raspunde la nimic.

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca iti iubesti prietenul nu-i mai acorda atentie acelui baiat care probabil vrea doar o aventura

Răspuns utilizator avertizat
| sensualus a răspuns:

Pai accepta intalnirea si trimite alta bunutalaughing

| CRISS69TM a răspuns:

Cand iubesti cu adevarat nu poti accepta asa ceva.te minti singura, si nu numai.incredibil.cum poti sa spui ca-l iubesti maxim si ca ai sta cu el tot timpul dar tu te gandesti la altul.tu chiar nu realizezi ce spui? dai dovada de inconstienta crasa.o persoana iubita cu adevarat nu poate fi inlocuita nici macar in gand.este trist ca aveti judecata asta, si sentimente extrem de false.

| simplu0 a răspuns:

Da am patit si am regretat ca am facut asta pentru ca am pierdut o persoana speciala prin asta.Iti sugerez sa ramai cu prietenul tau asa ar fi mai bine.

| AlexandraIleana a răspuns:

Da am patit'o.laughing si m-am intalnit cu persoana respectiva l-am placut m-am despartit de fostul care eram de ceva timp, ne iubeam si dupa un timp am observat ca imi este super mega dor de fostul si ca am regretat ca l-am lasat. Iti sugerez sa ramai cu actualul pentru ca aveti deja o relatie serioasa, frumoasa va iubiti.Ce altceva mai doresti? Ai grija de tine.

| Girly111 a răspuns:

Habar n-ai ce-i iubirea.Ma mir ca ai nesimtirea sa afirmi ca il iubesti maxim cand tu te gandesti la primul care se da la tine.Esti chiar penibila.

| CEl8oo a răspuns:

Nu te supara dar pari o cur**va
Si mai puneti intrebarea ca daca baietii iubesc sincer..Cum poti sa accepti sa iesi cu altul daca tu ai prieten si il iubesti nespus demult!

| xZIonutZx a răspuns:

Asta a facut si fosta mea prietena a acceptat intalnirea cu altu si totul s-a terminathappy, imi pare rau ca-ti zic dar asta urmeaza si la tine cu actualul iubit

| iulianIulianus a răspuns:

Ti s-a facut de pl..serios

| KatherineSophia a răspuns:

Sunt in situatia ta acum. plac si eu un baiat si nu stiu dc parca mie drag mi a intrat sub piele. nu am iesit impreuna dar ne-am intalnit. parca relatia cu iubitul meu nu mai merge. dar simt ca totusii il iubesc. nu o sa il inlocuiesc pentru ca stiu ca el ma iubeste celalalt. sti tu cum is baietii.
SEX SEX SEX

| AaliNuSh a răspuns:

Am avut si eu ceva de genul...nu te lasa vrajita de vorbele baietilor de pe facebook. eu am relatie de 4 luni jumate si simt ca il iubesc de o viata si nu halesc nimic din ce imi zis altii pe facebook pentru ca nu cred ca va cunoasteti personal tu si cel de pe facebook si e foarte pacat sa strici o relatie asa frumoasa pentru o "aventura"de facebook. incearca sa nu te mai gandesti la baiatul ala. daca tu esti fericita cu iubitul tau asta e tot ce conteaza.winking

| VandaAdelis a răspuns:

Nu te inteleg, sustii ca il "iubesti maxim" dar de fapt te gandesti si iti place de altcineva, in momentul in care iubesti cu adevarat nu exista loc pentru un altul, intelegi tu scumpo? Deci tu nu iubesti pe nimeni, esti doar intr-o pasa proasta, so wake up girl!

| dialia a răspuns:

Nu e cazul sa renunti la iubitul tau! totusi e vorba de 8 luni plus de asta, pe ala il sti de cateva zile si nici macar nu v-ati intalnit, deci poate fi vreun badaran sau altceva! iti sugerez sa il blochezi pe facebook si sa uiti de elwinking