| roxana10 a întrebat:

Am si eu o problema... Sambata am facut dragoste cu prietenul meu si nu ne-am protejat dar el nu a ejaculat in mine, sunt foarte sigura de asta, l`am intrebat si pe el si mi-a zis ca pot sa stau linistita ca nu a ejaculat in mine.Ciclul nu-l am avut niciodata regulat dar totusi trebuia sa vina duminica sau luni, tin sa mentionez ca inainte de asta m`au durut sanii destul de tare si ma dor si acum dar nu mi-a venit ciclu, intrebarea mea este, e posibil sa fiu insarcinata?

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Fa un test de sarcina la 3 saptamani de la acel contact sexual si intre timp, multumeste-i zilnic prietenului tau ca ai acum la ce te gandi.

| TąNyą a răspuns:

Nu cred pentru că erai înainte de ciclu, dar fiind neregulat s-ar putea să existe şanse, iar dacă spui că nu şi-a dat drumu mai există o şansă de maxim 5% din cauza lichidului preejaculator. care apare la început, el conţine spermatozoizi.

Fă un test de sarcină peste 3 săptămâni sau consultă cât de curând un doctor.
T.

| Unbearable a răspuns:

Buna.
Discuta cu prietenul tau.Mergeti la ginecolog, fa un test de sarcina, iar dupa vreo doaua saptamani, repeta-l, nu poti fi niciodata sigura.
Pupici kiss.

| Siracuzia a răspuns:

Buna!happy
In primul rand, nu trebuie sa te sperii.
Este posibil sa fi ramas insarcinata daca nu v-ati protejat si daca spui ca ciclul nu ti-a venit. Dar totusi ai putea sa faci un test de sarcina, ca sa te asiguriwinking
Il poti cumpara de la farmacie sau poti merge la un medichappy
Mult succes!happyhappy

| FuckOnCocaine a răspuns:

Numara 10 zile de la contactul sexuala si fa un test de sarcina. e cel mai indicat. tongue
Nu trebuie neaparat sa ejaculeze in tine ca sa ramai insarcinata.

| Agradável a răspuns:

Daca nu "si-a dat drumul in tine" nu ai ramas tongue

| Anddrea a răspuns:

Poti fii. Dar nu e ceva sigur. Mai bine du-te la farmacie si cumpara un test de sarcina. Sa scapi de indoieli happy