| AurelyaEu a întrebat:

Am si eu o problema si am nevoie de sfaturi urgent. Eu si iubitul meu avem o relatie la distanta, pentru ca el lucreza zi de zi nu mai are timp pentru mine, si nu mai am vorbit de 3 saptamani jumate ne-am departat foarte mult. Ce sa fac sa ma despart de el? Am nevoie de sfaturii. Astept raspunsuri. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Incearca sa discuti imi mult cu el, cere-i sa-si afca timp sa iesiti impreuna macar in weekenduri, vorbiti zilnic la telefon sau pe mess/facebook, nu te indeparta de el si nu rupeti legatura. Bafta! Chiara daca e foarte ocupat cu serviciul, are timp sa-ti dea un telefon sau sa iasa din cand in cand cu tine, ca doar nu munceste 18/24 zilnic, inclusiv weekendurile. Insa trebuie si tu sa fii intelegatoare cu el ca nu poate lipsi nici de la serviciu.

| AurelyaEu explică (pentru Euletitia):

Mersi mult de sfat am sa incerc!

6 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Eu cred ca "lucreaza" la alta happy

| AurelyaEu explică (pentru Purec):

NU chiar lucreaza e prea cuminte de asa ceva tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ai vreun semn ca te-a inselat sau tu nu ai de gand sa-l inseli, nu ai de ce sa te desparti de el.
La primul semn de vreo parte, ar fi mai ok sa te desparti!

| teosbeos a răspuns:

Daca il iubesti cu adevarat incearca sa te apropii de el si sa vorbesti cu el

| Ingerashdragutza a răspuns:

Incearca sa il faci sa se apropie de tine, si va fi mai bine.