| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema si sper ca ma puteti ajuta cu niste sfaturi sad Sunt in clasa a 9-a si in aceasta primavara am cunosc un baiat foarte frumos,vecin cu mine,dar pe care eu nu l-am vazut niciodata laughing Prima data cand l-am vazut,eram afara cu cainele si eram pe trotuar la el, cand tocmai iesise din casa. Amandoi cred ca am ramas vreo 15 secunde uitandu-ne unul la altul straight face Am facut cunostiinta si am continuat sa iesim impreuna afara, insa am aflat ca este de abia clasa a 7-a straight face Mie mi se parea ca este cu mult mai mare ca mine,si dupa mi-a zis ca parintii lui l-au dat tarziu la scoala, acum avand 15 ani (ca mine). Ieri m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el. Nu stiu ce sa fac... Il plac cu adevarat,dar nu vreau sa faca misto colegii de mine,pentru ca este ciudat sa le explic ca el este de fapt de-o varsta cu mine, doar ca pe el l-au dat parintii mai tarziula scoala si pe mine prea devreme. Chiar nu stiu ce sa fac.
Ceva sfaturi?

3 răspunsuri:
| beea29 a răspuns:

Fa ce te indruma inima. Eu zic sa fii cu el si sa nu iti pese ce iti spun altii ...parerea mea

| angel1797 a răspuns:

Nu asculta gura lumii

| bibiicaaa a răspuns:

Pai. pana la urma toata ce conteaza asta?! Tu de fapt stii care-i treba cu el.winking Daca voi chiar ca placeti, nu trebuie sa ascultati ce zice lumea, ea oricum vorbeste. Sau. tii relatia putin mai in secret.