| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUhappy.

Am si eu o problema stiti mie mi-a cam placut de un baiat de la mine din clasa asta de ceva vreme si nu stiu poate si acum il mai plac,el nu m-a bagat in seama de ceva timp nici eu.Insa saptamana trecuta a fost total schimbat a vorbim cu mine chiar foarte frumos,era de nerecunoscut.Eu mam mai sarutat cu un baiat ceva mai mare decat mine si acum cand il vad pe respectivul baiat ma simt foarte ciudat de parca mi-ar placea de el,asa se intampla si cu acesta care este cu mine intr-o clasa.

Ce parere aveti?worried

3 răspunsuri:
| Forev3rAlone a răspuns:

Pai in primul rand.acelui baiat de la tine din clasa ii place de tine? Pentru ca daca nu ar trebui sa renunti.In momentul acesta tie iti plac 2.Si eu am patitio numai ca nu m-am saturat.Draga. daca specificai varsta te ajutam foarte mult insa acum ce sa spun. Daca ai o varsta frageda stai in banca ta.Dac etsi la liceu, ei bine sa nu -ti pierzi controlul.ei bine la facultate nu cred ca etsi.Parerea mea este ca trebuie sa-l uiti pe cel din clasa de la tine daca nu te place.Chiar si asa.lumea a evoluat si nimeni nu mai are grija de sine.Fii cu capul pe umeri, si nu te lasa indusa in eroare de,, iubiri".La modul in care te-ai exprimat cred ca ai un 14-15-16.spuneti ce vreti, insa la varsta aceasta iubirea nu exista.Sunt doar niste,, fite" ca sa ma exprim asa.Stai in banca ta si ai grija de tine.si daca se intampla sa ai 18 sau 17-19 ceva p'acolo, lasa inima sa decida.Ea stie cel mai bine.happy

| John90 a răspuns:

Alege care gandeste mai bine si care se comporta mai bine cu tine sfatu meu ii sa nu alegi baieti frumosi fiindca de obicei fete/baieti frumosi doar atat au frumusete in rest 0

| ghemarius09 a răspuns:

Intr-o zi cheama-l pe unul fa sex cu el in a doua zi cheama-l pe celalalt si fa sex si cu el si care a facut mai bine ia-l de sot