| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPUbatting eyelashes.

Am si eu o problemasad.Deci mie mi-a placut de un baiat de la mine din cls,asta fiind de ceva vreme.

La scoala in totdeauna cand este prin preajma mea simt ca nu pot face nimic bine si de multe ori nu imi iese de ex: si in ore cand raspund sau ceva ma incurc sau nu stiu parca as fi retinuta de ceva,oare de ce mi se intampla asta chiar nu inteleg.Mie nu imi mai place de acel baiat si totusioh go on,Saptamana trecuta am avut sport si a trebuit sa fac ceva exercitiu dar mi-a fost rusine oarecum sa il fac.sad

Voi ce parere aveti?sadCum sa fac sa nu imi mai pese
Funda:*winking.

2 răspunsuri:
| SarahMaria a răspuns:

Eu zic sa nu te mai gandesti la cei din jurul tau si sa te contrezi doar asupra propriei tale persoane! Nu baga lumea in seama! Trebuie sa ai incredere in tine! Sa fii tu! Gandeste-te ca esti doar tu acolo! Si spune-ti mereu ca vei reusii! Fii optimista! Sunt sigura ca vei reusii!

| freakazoid a răspuns:

Pai cred ca va trebui sa "te faci de ras" in fata lui pana pur si simplu nu o sa-ti mai pese.