| deea2sabau a întrebat:

am nevoie de sfaturile voastre ...am vorbit cu un baiat de ceva timp, dupa care nu am mai vorbit, apoi din nou am vorbit si am inceput sa am o relatie cu el, ceea ce nu credeam ca se va intampla vreo data, ne-am inteles foarte bine la inceput, chiar am simtit pentru el ceva ce nu am mai simtit pentru altii, chiar am crezut ca o sa ne tina, dar n-a fost sa fie acum o zi ne-am cam certat dintr-o prostie, el era la mine si i-a trimis o fata mesaj, iar eu ieri l-am intrebat daca i-a raspuns pentru ca mie mi-a zis atunci seara ca nu-i raspunde, si el s-a ambalat si mi-a scris : CE CRED? CA EL STA INTR-O GAGICUTA? II SCRIE SMS SI GATA II RASPUNDE, EL RASPUNDE DOAR LA CINE ARE CHEF, deja s-a enervat, dupa aia m-a intrebat daca mi-ar placea sa ma insele? iar eu am zis nu, si apoi mi-a zis ca sa nu ma insele a trebui sa-i ofer ceva cu timpul iar eu i-am scris daca el ma vrea doar pentru asta mai bine o lasam balta si apoi nu mi-a mai scris nimic, dar am observat ca m-a blochat pe facebook? de ce? mie chiar imi place de el, si el chiar dadea semne ca ma place sa inteleg ca gata? s-a terminat totul cu o seara inainte imi zicea ca tot timpul se gandeste la mine, oare de ce m-a blochat?, oare acum se ma gandeste la mine?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Baiatul asta isi bate joc de tine, vrea doar sa se culce cu tine[ti a si zis ca daca nu vrei sa te insele ar trebui sa-i oferi ceva...], lasa-l mai bine pentru ca fericita cu el nu vei fi

| deea2sabau explică (pentru mona):

da asa e sad, dar nu inteleg de ce m-a blochat pe fb?

| mona a răspuns (pentru deea2sabau):

Din orgoliu

| deea2sabau explică (pentru mona):

Posibil, vreau sa spun ca si eu am blochat o persoana de care mi-a placut foarte mult, si n-am avut alta optiune ca sa-l uit... poate o fi fost si asta, chiar zice ca tine foarte mult la mine si ca s-a indragostit de mine, iar daca eu nu i-am dat ce a vrut, m-a blochat ca sa ma uite... poate sad

4 răspunsuri:
| Chronicles a răspuns:

El este doar un mare ipocrit care îşi bate joc de tine. Ar trebui să-l uiţi şi să nu mai ai niciun fel de legătură cu el, pentru el tu eşti doar o altă tipă cu care vrea să se culce.