| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu problema si sper sa ma ajutati.Deci sa incepem, sora mea i-a dat id meu unui baiat cu care am vorbit vreo saptamana la telefon mai mult(pe mess doar 1), eu m-am atasat foarte mult de acest baiat, ceea cecrdeam ca nu poate fi posibil sa te atasezi numai vb la telefon.
Si el spunea ca tine la mine, chair l-am crezut, asa ca am hotarat sa ne intalnim.Eu am o mica problema la picior in sensul ca merg putin stramb ca sa spun asa.Cand m-a vazut mi-a spus ca acest lucru nu este o problema si ca nu-l deranjeaza.Intalirea pot sa zic ca a fost superba, el a fost foarte afectos cu mine, insa ca orice baiat ii place sa puna mana, iar mie nu-mi prea placea acest lucru. Dupa intalnire m-a sunat si m-a intrebat daca nu putem sa ne vedem si maine eu am spus ca nu(nu locuim in acelasi oras). Apoi dupa cateva zile pe mess l-am simtit putin mai rece(nici nu ma mai suna asa des vb mai mult pe meass). Dupa cateva zile m-a sunat si mi-a spus ca vrea sa ne despartim si ca spera sa ramanem aici. El vroia sa-mi vada sanii uneori, iar eu nu acceptam si el se supara credeti ca si asta ar fi un motiv de despartire? Insa nu asta este tot ceea ce ma framanta pe mine mai e si faptul ca mainainte primesc mesaj de la el(23:47):"Buna cf?". L-am sunat si nu am vb mult ca mi-a zis ca se pune sa doarma.Eu ce sa cred? Oare mai tine la mine?, totusi era tarziu cand am primit sms-ul. Eu as vrea sa ne impacam, dar nu i-am spus si lui asta
P. S.:Va rog sa nu va bateti joc, as vrea sa-mi spuna cate o pare atat fete cat si baieti.Garantat fundita

Răspuns Câştigător
| Rares2594 a răspuns:

Buna...am un raspuns si pentru tine,eu iti zic sa il lasi in pace, e baiat " pervers " daca de la prima intalnire vroia sa-ti bada sanii, cred ca de la a 2 ...etc etc, incearca sa-l uiti, asculta-ma pe mine ca-s baiat si stiuwinkingdupa ce te va convinge sa faci sex cu el te va lasa baltaoh go on si tu fii desteapta si respingel de pe acumwinking