| Nomikka a întrebat:

Buna TPU am si o Intrebare..Luna trecuta am facut dragoste cu Prietenul meu..in timpul ciclului neprotejat ciclul trebuia sa imi vina pe data de 22 decembrie..niciodata nu da gres si acum doua zile mi-a venit.dar numai doua pete maronii si de atuncia nu imi mai vine nimic..doar atunci mi-a venit doua pete asa maronii ce sa fac? e Posibil sa Fiu insarcinata?

Răspuns Câştigător
| silvia2 a răspuns:

Posibil, dar nu se stie inca, mai asteapta inca vreo saptamana dupa ce ai de obicei. Succes. Poate vei avea noroc

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu poti sa stii inca daca esti sau nu insarcinata, pana in 22 dec mai sunt cateva zile si mi e greu sa cred ca ai fi ramas facand sex pe ciclu

| Onn3 a răspuns:

Un test dupa 7 zile nu strica

| neutrino a răspuns:

Sunt sanse mari sa fii gravida. De vina e ulciorul.

| Nomikka explică (pentru neutrino):

Dar poti sa ramai insarcinata nu daca ai fost pe ciclu si a dat drumu in tine?

| MemeGame9 a răspuns:

Nu vreau sa te sperii.Probabil pentru ca in timp ce esti insarcinata nu iti vine ciclu deloc..mai estepta ceva timp o luna sau doua daca vezi ca iti creste burta... confused

| Nomikka explică:

Ce sa fac am facut un test si a iesit.o liniuta.nu am nici o durere nimica..si azi mi-a venit vreo doua pete maronii am mai auzit ca daca faci sex pe ciclu sunt sanse foarte mari sa ramai insarcinata daca nu te protejezi e adevarat?