| BhaaaXa a întrebat:

Buna!
Am o prietena care m'a rugat sa o ajut cu ceva, eu nu prea ma pircep.
Problema este ca ea a facut dragoste neprotejat cu cineva iar a doua zi i'a venit ciclul, asta a fost prin noimebrie, din spusele ei, ciclul a continuat sa vina si in decembrie si in ianuarie, este posibil ca ea sa fie insarcinata?
dau funda[sper ca nu v'am plictisit cu intrebarea asta, da eu chiar nu stiu ce sa'i spun, din cate stiu eu daca iti vine ciclul nu esti insarcinata]
mShappy

Răspuns Câştigător
| oanaoana23 a răspuns:

Pentru linistea ei isi poate lua un test de sarcina, dar daca i-a venit ciclul regulat ft putine sanse sa fie insarcinata. fundita?

6 răspunsuri:
| Sophiee a răspuns:

Daca menstruatia i-a venit, nu e insarcinata.sa aiba mai multa grija pe viitor happy

| oanaoana23 a răspuns:

Nu e insarcinata, sa stea linistita. dar pe viitor sa se protejeze daca nu vrea copii

| oanaoana23 a răspuns:

Buna! eu nu pot sa iti trimit mesaje in privat inca. daca a iesit negativ si testul, ia si venit nu e insarcinata, da sa se proteje neaparat, un copil nu e o papusa, e o responsabilitate foarte mare

| BhaaaXa explică:

Ok Ioana, multumesc pentru raspunsuri...

| georgianageo13 a răspuns:

Mai bine sa isi ia un test de sarcina deoarece este posibil da fie insarcinata.

| amalia12345 a răspuns:

Cu siguranta nu e insarcinata dar isi poate lua un test ca sa fie sigura dar este cam imposibil. spune-i sa stea linistita si sa nu se mai ingrijoreze dar isi poate lua totusi un test. fundita?