| Nosferatus a întrebat:

Buna TPU
am si o intrebare
unei imi place de o fata si am auzit ca si ea ma place dar cind am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine a zis nu
dupa am intrebat-o de ce a zis nu ea a spus ca sa nu ma supar
nu stiu ce sa mai fac ajutor

Răspuns Câştigător
| ViVi99 a răspuns:

Spune-i in fata ca o iubesti si ca vrei mult sa fi cu ea. Poate a zis nu pentru ca are un prieten. Cel mai bine este sa vorbesti cu ea pe mess si asa o sa va lamuriti. Sunt sigura ca, daca te place, ar vrea sa fie cu tine, dar nu crede ca este pregatita pentru o relatie. Poate inca sufera dupa ultima.thinking

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te place dar nu vrea o relatie sau e prea timida sa ti recunoasca in fata ca de fapt vrea sa fie cu tine

| sweetnatasha a răspuns:

Pai ce inseamna asta daca vrea sa fie cu tine? Mai intai cunoasteti-va, iesiti la o plimbare, la o vata de zahar si dupa o saptamana ii pui intrebarea asta! Ai grija ca sperii fata!