| anculita a întrebat:

Dau FUNDA! deci eu m-am indragostit de un baiat de la mine din clasa in urma cu 2 ani si acum el s-a mutat in alt oras dar acolo sta doar in timpul saptamanii si acum de 2 saptamani am mers cu al si inca 2 prieteni cu rolele iar ela spus ca vrea sa stea cu mine si eu i-am spus ca vreau si eu iar dupa un timp a spus ca nu e sigur si pana la urma nu vrea i-a spus l-a o prietena care l-a intrebat pe mess ca ma place da nu in felul ala si sa nu ma supar. Mai este un baiat cu care vb de cam o luna jum doua de care imi place putin iar si el m-a intrebat daca vreau sa stau cu el si eu i-am spus a ca ma mai gandesc si cand s-a intamplat chestia cu primul baiat i-am spus ca nu iar acum ca am aflat ce a spus primul baiat i-am spus ca cred ca da. deci chiar nu stiu pe cine sa aleg pe primul baiat cred ca chiar l-am iubit si tin mult la el dar el nu stiu ce simte pentru mine si al doilea cred ca chiar ma place.

Deci voi ce ziceti va rog ajutati-ma puppy dog eyes

1 răspuns:
| BluuRigard a răspuns:

Din moment ce el te place doar in sensul ala(pe care banuiesc ca nu ti'l doresti tu) inseamna ca nu are rost sa mai insisti, nu poti schimba un om si nu'i poti forta sentimentele, dar daca al 2 lea baiat chiar te place inseamna ca exista o sansa sa ai op relatie si mai frumoasa decat cea pe care puteai sa o ai cu primul baiat, TOTUL DEPINDE DOAR DE CEEA CE SIMTI TU! Mult noroc!