| teopuff a întrebat:

Am un coleg in clasa care il plac foarte mult si nu stiu cum sa fac sa ma observe si el.Ce sfaturi imi dati?

Răspuns Câştigător
| inlovewiththerainbow a răspuns:

Fii tu însăți. vorbește cu el, fii acolo când are nevoie de tine. fii o bună prietenă pentru dânsul. va aprecia asta : *

2 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Să te bagi cu el în vorbă apoi să vezi ce aveți în comun, dacă te place te va scoate afară.

| dbcovrigeldb a răspuns:

De obicei, in ziua de azi fetele fac primul pas.Incearca sa vorbesti cu el, sa il ajuti la niste teme, iar daca observi ca te respinge ar fi bine sa il lasi in pace.E posibil sa te placa si el.Bafta!