| Magdalazanu21 a întrebat:

Eu plac un coleg,dar el nu,puteti sa imi dati cateva sfaturi cum sa ii atrag atentia.A avut iubita si nu m-am bagat in relatia lor, acum stiu ca s-au despartit dar nu stiu daca nu are alta!

Răspuns Câştigător
| Lucccy a răspuns:

Mai intai fii buna prietena cu el apoi poti sa ii spui daca te va refuza el va pierde

5 răspunsuri:
| Resurrection a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el, chestii in comun, pana se creeaza o legatura. Apoi vei avea mai multe sanse sa se infiripe ceva.

| ciribist a răspuns:

Bun prieten, friendzone?! nuuu! uita-te pe Arta Seductiei pe youtoube si te va ajuta cum sa cuceresti fete si abordezi, de la mine zic sa fii tu si sa fii increzator.

| Magdalazanu21 explică (pentru ciribist):

Sunt fata dar merci!

| Magdalazanu21 explică:

El este diferit fizic ca mine, este slab eu grasa(desi am slabit 7 cm in talie pentru el)el destept eu desteapta, el cool eu tacuta si retrasa, dar avem si lucruri in comun cum ar fi avem numai mama **** de tata ne-a parasit mamele, cand era mici, dar eu locuiesc la 15 km de el, plus ca ne cicalim la scoala o gramada dar ne ajutam reciproc in ore (la teste nu)am crezut ca fiind vara am sa il uit dar il plac mai mult!

| Ioana471769 a răspuns:

Baietii se uita in general la aspectul fizic, apoi la comportament.Slabeste pana ajungi cam la fel cu colegele tale sau mai slaba daca si ele sunt grase dar nu exagera.cumparati haine de firma si ai grija mereu de cum arati.Sigur se va baga in vorba cu tine.Fii sociabila si stai pe lângă el si intra in grupul lui de prieteni.nu exagera. Fără supărare dar trebuie sa iti spun(desi ti-am dat sfaturi):El nu te place.Probabil e "popular" in scoală si e prietenos.Mai bun uiti de el.