| anonim_4396 a întrebat:

am un iubit de 19 ani ce este in Franta si se va intoarce peste 10 luni.Cand o sa se intoarca vreau sa-i fac o surpriza,sau un cadou foarte special dar nu stiu ce,va rog ajutati-ma(mai ales baietii, voi ce a-ti vrea sa primiti de la iubitele voastre)dau fundita

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pana ce se va intoarce mai este timp sa te gandesti la cadou, oricum poate ochesti ceva frumos in Spania pentru el

| VadTot a răspuns:

Pai pana atunci ai timp berechet sa i faci un copil drept cadou ce zici?

| h3r a răspuns:

Intreaba-ne peste vreo 9 luni...

| Deea0419 a răspuns (pentru h3r):

Vreau sa fie ceva indedit si vreau sa stiu de acum pentru ca peste o saptamana plec in Spania si ma intorc abia inaine cu o saptamana inainte sa vina el

| h3r a răspuns (pentru Deea0419):

Ii poti lua de acolo, de ce nu?
Si in plus, e vorba de 10 luni! O sa va cunoasteti cat mai bine si asa, poate, o sa decizi singura ce cadou i s-ar potrivi.

Si ne gasesti aici si peste 10 luni, Doamne fereste sa nu...

| nicosweet a răspuns:

Iubita.daca dispui de bani multi. poti sa-i faci o cina romantica,sau daca a-ti incput viata sexuala, sa-i pegatesti o camera frumos decorata cu lumanari, petale de trandafiri, sampanie, tu imbracata sexy..sau daca nu, poti sa ti sa apelezi la chestiile care le stiu totilaughing parfum, ceas, haine...tu stii mai bineoh go on sper ca te-am ajutat!