| alintush15 a întrebat:

Ajutati-ma, va rog! Am prieten suntem impreuna de 1 si patru luni. El in curind va implini 18 ani si sunt in pana de idei.
P. S Parfum, ceas, rama, albom, pernute deja i-am cumparat(la alte sarbatori). Poate aveti ceva ideii.

Funda+voturi la toti! Scz categoria, nu stiu unde s-o pun.

Răspuns Câştigător
| gohsty a răspuns:

Pai...eu spun sa il chemi de dimineata undeva,apoi mereti la mc mancati mereti in parc v plimbati stati, apoi seara in bar v imbatati si voi un pic:-> si apoi te duci la el:->>>>> :d daca vrei neaparat cv material, iai o pereche de tenisi (skateri) sau o bratara macho:-> :d