| loveyourkiss a întrebat:

Am un iubit si suntem impreuna de patru ani iar peste o luna e ziua lui si nu mai am nici o idee despre ce as putea sai cumpar. As vrea sa fie ceva mai special, pana acum i/am luat ceas, parfum, portofel, insa acum as vrea ceva mai deosebit, personalizat.

Ce idei aveti?

Dau funda la cele mai bune :*:*:*:* Scuzati categoria dar asta e cea mai vizionata

1 răspuns:
| Nicusor1997 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii cumperi ceva din inima, ceva care il caracterizeaza...Nu stiu ce crezi tu ca i-ar placea mai mult.Pana la urma ajungi sa cunosti o persoana dupa 4 ani.