| xCaTax a întrebat:

Buna TPU . Am un nokia n 71 , si atunci cand bag cartela imi zice Sim invalid . am incercat si in alt telefon si tot asa imi zice . Ce are si ce trebuie sa fac? scuzati categoria dar asta este cea mai populata hee hee

2 răspunsuri:
| rakuuu a răspuns:

Daca e Orange mergi la un magazin Orange si le spui ca nu iti mai merge cartela si iti face alta cu acelasi numar. Am patit si eu asta de multe ori cand scoti cartela si o bagi in telefon se zgarie partea aia si la unele se strika dar altele nu. Bafta Funda?batting eyelashes

| Tudor_Bordeianu_1994 a răspuns:

Du-te la Orange sau de unde ai tu simul si spuinei sa til schimbe. posibil e magnetizata cartela,