| ChrystenD a întrebat:

Am un prieten de 4 luni de zile mai exact pe data de 6 avem 4 luni, eu sunt o fire mai romantica si lui ii place tare mult asta, am hotarat de comun acord sa mergem in acea zi pe un deal de unde se vede tot orasul si mai ales se vede superb apusul de acolo, o patura niste cipsuri thinking seminte mai stiu eu, am sa ii dau un cadou semnificativ o inimioara pe care scrie TE IUBESC INGERAS si o scrisoare de dragoste, ce spuneti i-ar placea?

Răspuns Câştigător
| ChuckyM a răspuns:

Dacă tu spui că lui îi place firea ta romantică, nu înţeleg de ce nu i-ar plăcea şi această mică dovadă de preţuire.
Orice băiat are unele momente în care-şi doreşte mai multă atenţie din partea iubitei!
Baftă şi iubiţi-vă.

4 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

Daca sunteti amandoi romantici sigur ca i-ar placea happy

| andrutsel a răspuns:

Prea siropos, dar daca lui ii place faptul ca esti o fire mai romantica cred ca o sa ii placa