| 99maria a întrebat:

Am un telefon Care scrie doar ---T--- Mobile. Mai mult de atat nu scrie. Si nu gasesc setarile pentru internet pentu ca nu gasesc doar daca scriu ---T--- Mobile. Nici incarcatorul nu e de la telefon, e altul please help sa gasesc setarile. sau numele telefonului. E un telefon micut negru...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desfa-i bateria ca trebuie sa scrie pacolo pe undeva happy!

| NOname000 a răspuns:

---T--- Mobile este o retzea de convorbiri din Spania [stiam eu]...cum sunt la noi Vodafone Orange si telul tau s-ar putea sa se numeasca ---T--- Mobile si atat....sau o fi vreo facatura