| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o problema! Am luat un telefon, Samsung galaxy y si am intrat pe email direct de pe telefon, nu de pe internet si nu stiu cum sa ies nu gasesc sign out sau deconectare. Please help me!

Răspuns Câştigător
| BiTzAgAbRiEl a răspuns:

Sall la telefoane trebuie sa fie joss jos la pagina ca desemplu al meu scrie "deconecteaza, editeaza poze, trimite mail" vezi si u pe undeva trebuie sa fie dar daca nu mai esti conectat ar trebui sa se deconecteze el singur

| anonim_4396 explică (pentru BiTzAgAbRiEl):

Dar ru ce telefon ai >?