| MunteanuOvidiu a întrebat:

Salut, daca postez pe Facebook intr-un grup public, oricine poate vedea ce se posteaza dar intrebarea e daca prietenii vor vedea postarea ca si cand ar primii notificare sa zicem si sa apara pe feed-u lor, gen ca eu am postat intr-un grup chiar daca ei nu sunt. Nu stiu cum sa explic altfel rolling on the floor

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred. Dacă nu sunt și ei înscriși în acel grup, atunci nu vor vedea ce ai postat și nici notificare nu vor primi.