| RoxiBeatrice a întrebat:

imi poate spune cineva cum se sterg toti prietenii de facebook? Dau funda:*:*Scuze pentru categorie(daca nu e buna)big grin

Răspuns Câştigător
| florin08 a răspuns:

Trebuie sa intri pe pagina cu lista prietenilor si in dreapta fiecaruia apare lista in care i-ai bagat.Click pe ea si ai ultima optiune "sterge din lista de prieteni".

2 răspunsuri:
| Trollerul a răspuns:

Intra la prieteni,la fiecare prieten scrie in dreapta : Prieten, dai acolo la scoate prieten, pe rand... Funda?

| Leemonn a răspuns:

Paii.Cum sa stergi prietenii de pe facebook.Prima varianta dai pe fiecare prieten si dai acolo la prieten si mai jos iti apare Sterge din lista de prieteni.A doua varianta dai la raporteaza blocheaza da sa stii ca daca dai la raporteaza blocheaza nu mai poti fi prieten dupa aceea! Mult noroc! Sper ca te-am ajutat. Funda?