| dan_2834 a întrebat:

Am vb cu o prietena si mi-a povestit ca a facut sex anal pentru prima data. Mi-a zis ca s-a simtit rau, a avut o stare de voma, de ameteala, chiar si a doua zi... m-a intrebat pe mine dc s-a simtit asa.Credeti ca s-a simtit asa din cauza ca a fost prima data cand a avut un contact sexual?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce ciudat, niciodata n-am auzit asa ceva nu cred ca are treaba sexul anal cu voma.

| M_3091 a răspuns:

NU,asta se numeste CONSTIINTAhappy iar greata si ameteala nu au nicio legatura cu inceperea vietii sexuale anal sau in alte feluri

| roxystomp a răspuns:

Intr-un fel sa stii ca are...ai auzit vreodata de virginitate? Prima data inseamna pierderea virginitatii...In caz ca e o pelicula mare asta poate duce la greata si voma. Poti sa-i zici linistit ca nu se intampla nimic

| DjTactumare a răspuns:

Hai ca m-ai dat pe spate,viata sexuala anala rolling on the floor,nu draga,cred ca ei i-a displacut si sunt sigura ca boul ala nu s-a priceput la asa ceva si a durut-o pe saraca fata,trebuie lubrifiere cu un unguent, nu dai ca gheorghe cu oistea-n gard, daca nu-i place sa nu mai faca