| nushcne8747 a întrebat:

Buna TPU, am venit cu o întrebare.
Acum 2 săptămâni am făcut avort chirurgical iar astăzi am avut făcut sex anal și din greșeală prietenul meu a băgat-o in vagin (nu toată) adică când am simțit, cred ca intrase doar cu capul puțin, i-am spus imediat și a scos-o.
Credeți ca sunt șanse sa rămân însărcinată? Chiar dacă nu si-a dat drumul sau ceva ma gândesc ca poate mai avea lichid pe penis

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Asta se intampla pentru ca nu avem un buton de a raporta direct trollii catre staff laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Da, sunt sanse de gravidie daca erai in perioada fertila dar si o posibial infectie a colului si vaginului, findca dupa un avort colul uterin si organele reproducatoare sunt afectate, de aceea nu era voie sa ai sex 1 luna, pana la urmatorul ciclu menstrual.
Nu mai spun ca penisul bagat in anus s-a umplut de fecale si apoi intrdous in vagin ti-a infectat vaginul cu fecale, deci poti face o vaginita de toata frumusetea.

| dullcat a răspuns:

Chiar era nevoie de alt cont pentru aceeasi intrebare?

| Furnicuta000 a răspuns:

Parerea mea e ca decat sa mai treci printr-un avort sau sa stau permanent cu teama ca o sa ramai insarcinata, mai bine apelezi la o metoda mai invaziva gen sterilet sau implant din ala in brat si nu stiu ce a mai aparut acum dar metode sunt o gramada