| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
Am vergeturi si nu pot purta pantaloni scurti sau rochii.
Ma simt naspa sa port numai pantalonii lungi.straight face
Exista creme care le pot diminua?straight face
Funda

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Da cu un pic de autobronzant, sau fond de ten ca sa le maschezi. Sau pur si simplu, ignorale. Am auzit ca daca le ignori destul, ele vor disparea. laughing

2 răspunsuri:
| anonima97 a răspuns:

Bineinteles ca sunt, du-te la farmacie si intreaba, sau intai cauta pe net o anumita crema uite-te la descrieri si vezi care iti convine mai mult, du-te la farmacie si cumpara-ti, poti comanda si de pe net parca sau din cataloagele astea cu reprezentanti dar nu te ascigur ca sunt cele mai bune, indicate sunt cele de la farmacie. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai in primul rand nu scapi de ele asa usor.E aproape imposibil.
Cremele n-or sa te ajute mai deloc, asa ca le cumperi degeaba.
Singura metoda care ar da rezultate bune e cea cu laser, dar e destul de scumpa si cred ca e si dureroasa.
Stii tu ce zic aia pe la tv (?)..."ar trebui sa-ti accepti corpul, pentru ca esti frumoasa asa cum esti bla-bla-bla". Deci ai putea sa te accepti asa cum esti sau sa porti pantaloni lungi pe canicula asta in continuare.