| AAAAAAAAnamari12 a întrebat:

Buna TPUhappy am vergeturi efectiv le urasc...stiu ca de acum nu mai scap de ele, dar dacă puteți să mi spuneti cum as putea sa le fac mai puțin vizibile, creme cevahappy ca mna, le am pe coapse si daca vreau sa port la vară o pereche de pantaloni scurți sau ceva de genul se vad destul de nașpa, sau dacă nu, macar sa mi spuneti ce as putea sa fac sa nu mai apară... funda

1 răspuns:
| FDJYHRF a răspuns:

Si eu am vergeturi de fapt toate avem... sincer eu nu am niciun stres le iubesc pentru ca ma iubesc pe mine nu prea stiu cum sa scapi de ele dar incearca sa inveti sa le iubesti.Depinde si ce culoare albe sau mov dar toate sunt valurile de pe pielea noastra si trebuie sa le acceptam. poti intreba la farmacie devreo crema