| deeutza_2401 a întrebat:

Am visat ca eram intr-un club cu prietenele si peste cateva minute a sosit si iubitu meu m-a luat de mana si m-a intrebat niste lucruri si i-am zis sa nu se supere, apoi ne-am petrecut seara pe afara eram foarte bucurosi ca eram unu cu celalat. A doua zi plecam in excursie cu clasa... Neam certat foarte rau si ne-am despartit in aceeasi zi, dar problema era ca nu puteam sa stau fara el si el fara mine ne uitam fix unu la altu stateam fata in fata nu ne ziceam nimic si se vedea ca suntem tristi daca eu plecam si el venea cu mine sau daca el pleca mergeam cu el(stiind foarte bine ca suntem certati) eram despartiti desi iubirea ne atragea. Ce inseamna acest vis? O sa ne despartim dintr-o mica prostie pentru totdeauna dar chiar daca se vedea ca intre noi mai e ceva inseamna ca nu o sa'l uit niciodata daca ne'am desparti?

Răspuns Câştigător
| ThePunisher a răspuns:

Visele de cele mai multe ori reflecta framantari interioare sau temeri legate de anumite persoane, evenimente, situatii, s.a.m.d. Probabil ca il iubesti foarte mult si ti-e frica sa nu il pierzi. De regula asa se intampla, atunci cand in sfarsit gasim ceea ce am cautat dintotdeauna, apare inevitabil frica de a pierde acel lucru sau acea persoana.

1 răspuns:
| Danny_7451 a răspuns:

Se zice ca ce visezi e exact invers adica daca visezi ca te desparti de el nu o sa se intample :-s