| YourSweetAngel a întrebat:

Buna
Am o problema si nu stiu ce sa fac.Anul acesta am trecut pe a V a si am cunoscut un baiat ff simpatic.In oct am mers intr'o excursie cu clasa si atunci tot timpul stateam cu mine ma tot chema sa imi faca poje.atunci am mers dopar eu cu el intr-o alta parte si am mai vb si neam "imprietenit". dupa cateva zile am fost impreuna cu el. a fost dstul de bine dar tot ne certam din motive absurde in ciuda faptului ca eu eram ff dragastoasa cu el in schimb el nu. dupa o luna ne-am certat ff tare si am stat despartiti 3 luni in care mie mi-a fost ff dor de el. dupa ne-am impacat insa eu nu m-am mai purtat la fel de dragsatos cu el.insa el a devenit tot mai dulce imi trimitea mesaje ma apara si era un dulce.acum cam prin iunie dupa ce sa terminta scoala mi-a spus ca e mai bine sa ne despartim. eu l-am intrebat de ce si el mi-a spus ca eu nu ii arat ca il iubeesc.am incercat sa ii arat ca il iubesc insa nu l-am convins.acum inca mi ff dor de el insa nu stiu ce sa fac.Sa ii spun ce simt fiindca nu sunt ff sigura ca el m-a iubit cu adevarat sau mai astept pana ne intalnim din nou la scoala sa vad cum merg lucrurile.Sau sa uit de el.Insa asta mie ff greu pentru ca mi-am dat sama ca il iubesc cu adevaratcryingajutoor dau funda la cel mai bun raspuns si la restul vot

1 răspuns:
| byank30 a răspuns:

May... iubire in clasa 5?! doamne...

dar totusi... daca tie tot iti place de el. cerei scuze. si spune-i ca tiai dori sa fiti din nou impreuna, si sa ii promiti ca vei fi mult mai dragastoasa cu el