| bogdannn9696 a întrebat:

Am vorbit cu o fata cam 2-3 zile acum o saptamana, am intrebat-o ce ii place, de ce simte atrasa, ce o pasioneaza etc... Si azi am intrebat-o daca vrea sa iesim la un suc si mi-a spus ca da, iar acum nu stiu ca sa vorbesc cu ea la intalnire.
Ce se ii spun? Cum sa ma comport? Despre ce sa vorbim?

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Păi nu prea știi, că ai început prea repede...
Voi abia ați schimbat 2 vorbe, iar acum la întâlnire te axezi pe ce este mai important : „CUNOAȘTERE". Vorbiți deschis, întreabă ceea ce te interesează( dar nu ce chiloți poartă pe ea în acel moment), vorbiți despre ea, despre pasiunile ei, cu ce se ocupă... dacă e cazul...

| Danysan a răspuns:

Fa-o praf -De dimineata trage o fuga cu ea la munte sigur nu va refuza sau la mare ca e sezonu (probabil o sa-i cada plombele cand o sa auda :)) awww =)) asa de timpuriu ca faci gesturi pentr-u ea -Seara cand vi duo la film :)) si apoi petreceti toata noaptea in club-:)) Just Kidding-important e sa vb lucruri care va plac la amandoi, fa-o sa rada desii e cam dificil daca nu esti genu ala, fa-o sa isi doreasca sa mai iasa cu tine dar ai grija sa nu cazi in extrema :)) stiu ce vb...

| NuMaContrazice a răspuns:

Pai nu asa de greu, ai nevoie de imaginatie...
In primul rand fa-i complimente, i-ai un mic cadou ceva simbolic (dar nu e obligatoriu sa ii iei ceva dar ar fi un gest frumos) si foarte important fa-o sa rada, sa se simta bine, plateste tu sucul si fa-o sa rada din nou!
Sa se simta in largul ei cu tine. Povesteste-i despre intamplari amuzante, intreab-o si pe ea de ce a patit amuzant de-a lungul vietii, despre foste relatii chiar, intreab-o daca te place cat de cat, daca ai vreo sansa si asa mai departe...
Lasa ca te descurciwinking!

| MisterRip a răspuns:

Pai depinde unde o inviti, cum sa te comporti ca un razboinic laughing. glumesc... cat mai normal posibil, fara sa te balbai si sa te intimidezi. Incearca so atingi din cand in cand, uitate in ochii ei si important nu-ti lua privirea pana nu si-o ia ea, o sa vada ca esti dominant si asta e un lucru foarte bun. Deci fa atingeri nu foarte multe, ia-o de mana ca ea sa vada ca e ceva normal pentru tine si se va simnti bine in legatura cu asta. Vorbiti despre chestii ( ce vei face in viitor) sau daca ati epuizat toate discutiile, iate de hainele ei gen ( ce bratara draguta ai se potriveste cu tinuta, stii imi place de unde ti-ai luat-o, aaa locul acela am trecut si eu pe acolo si mise para ca e foarte dragut... bla bla bla si o lugesti asa, poti incerca cu mai multe eu ti-am dat un exemplu) poti incerca niste jocuri fany si amuzantewinking care implica atingeri, ea se va simnti bine, va rade si sigur va mai vrea sa iesiti, cauta niste jocuri si vezi cam ce ar merge, intalnirea trebuie sa fie sexy, interesanta, amuzanta, nu o intalnire de afaceri. Bafta!