| SomePrettehGurl a întrebat:

Ard caloriile si metabolismul meu nu ajuta. As avea cateva intrebari.

Exercitiile fizice m-ar ajuta sa iau in greutate?

Daca da, cam ce exercitii ar trebui sa fac si cate?

Ce ar trebui sa mananc tinand cont ca vreau sa ma ingras intr-un mod sanatos?

Va rog ajutati-ma. FUNDA!
Imi cer scuze pentru categoria aleasa.

2 răspunsuri:
| BeastMaster a răspuns:

Trebuie sa ai o alimentatie echilibrata pentru ca corpul are nevoie de toate substantele nutritive( ma refer la calciu, vitamine, proteine, carbohidrati, etc) daca vrei sa "te ingrasi sanatos", Ei bine eu nu iti pot spune exact ce sa mananci, doar sa mananci sanatos. Si iei in greutate daca te duci la sala, deci nu vei pune grasime ci masa musculara.

| Elvina a răspuns:

Mergi la nutritionist si te va ajuta el. Bafta!