| SoreLove a întrebat:

Cele mai bune exercitii fizice pentru a lua in greutate, vreau sa ma ingras! dau fundita :* si daca stiti vreun program (de ex fiice) care ma poate ajuta :*

1 răspuns:
| Floryna16 a răspuns:

Nu esti singura care vrea sa se ingrase.prin exerciti nu cred ca poti doar daca poti pune muschiwinking. depinde de organism unul se ingrasa repede altul foarte greu.asa cum sunt eu ma ingras foarte greu si dau repede jos am incercat o gramada si nu prea mia priit e din cauza ca sunt bolnava cu stomacul. Bafta daca reusesti da-mi si mie sfaturi poate mai incerc :*