| Gygylika a întrebat:

Bună TPU, as avea și eu o întrebare, ce se întâmplă sau ce consecințe sunt când o prietenă de a mea nu a făcut nimic cu prietenul ei și ea e încă virgina doar a avut sperma în gura și apoi a scuipat-o? Doresc răspunsuri sincere pentru prietena mea.Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| MademoiselleCosmina a răspuns:

Din oral nu ramai gravida

19 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Ceva canoane la urmatoarea spovedanie, in rest n-are nimic.

| Violleta2022 a răspuns:

Prin sex oral se pot lua absolut toate bolile cu transmitere sexuala, care se iau si prin sexul vaginal si oral.
Sa-si faca teste medicale pentru boli cu transmitere sexuala! Peste 6 luni, ca SIDA (HIV) nu iese la analize mai devreme de 6 luni, pentru celelalte: HPV, Hepatita B si C, sifilis samd, se pot face analize mai rapide, in 3-4 saptamani.

| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar si daca ai inghitit sperma ejaculata in gura si in acel caz NU ti se putea intampla nimic rau, cu atat mai putin in situatia in care ai scuipat-o. Sanatate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu i-a fost greață să ajungă acolo, mi-e mie greață pentru ea când aud.

| mihai69 a răspuns:

Dacă „n-a făcut nimic", cum mama naibii se trezi cu sperma-n gură?!?

| Gygylika explică (pentru mihai69):

Prietena mea Elena o cheamă mi-a zis mie ca nu făcut nimic doare ia făcut sex oral

| Andreeush a răspuns:

Doar nu îți închipui că rămâne gravidă nu?

| PsihoSex a răspuns (pentru Andreeush):

Mai era un tensimen celebru, care nu a fost atent, tipa dupa ce i-a facut oral, a tinut sperma in gura si a pus-o intr-o cutiuta, apoi la frigider, si dupa un timp si-a facut inseminare cu sperma furata si a facut copil.

| sofisis a răspuns:

Ce se poate intampla in ce sens?
Poate lua BTS daca prietenul are ceva. In rest nimic.

| Plato a răspuns:

"O prietena", da, sigur. laughing

In orice caz, daca nu a fost radioactiva, nu patesti nimic.

| Gygylika explică (pentru Plato):

Sa despre prietena mea Elena este vorba dar puțin mai interesează ce crezi eu sunt adevărul nu mint.

| Crackman a răspuns:

Nu are nimic, doar sa nu aiba partenerul ceva boli cu transmitere sexuala, stiu ca unele se pot lua si prin orale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu a ragait după e degeaba

| GouDidodino a răspuns:

Nu se poate intampla nimic, dar fi sinceră, despre tine e vorba nu?

| Gygylika explică (pentru GouDidodino):

Nu e despre mine vorba ci de prietena mea din liceu Elena

| GouDidodino a răspuns:

Si fara canoane, pentru așa ceva nu se fac canoane

| GouDidodino a răspuns:

Dar vorba lui Mihai69, cum dracu se trezi cu sperma in gura?

| GouDidodino a răspuns:

Ba tu esti

| Gygylika explică:

Mulțumesc tuturor pentru răspunsurile date și vreau sa va spun ca nu depresive este vorba ci de Elena prietena mea dacă vrei sa înțelegi bine dacă nu treaba voastră.