| blackangels a întrebat:

Prietena mea nu este virgina, in schimb eu n-am facut-o niciodata si am penisul cam mic sad,(16cm)si mii jena s-o fac daca zice ca il am prea mic... voi cum credeti? va rog dati-mi raspunsuri sincere. funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Cred ca dimensiunea nu este totul, dupa mine totul este atitudinea baiatului in pat.
Foarte multi receptori se gasesc la intrarea in vagin, mai putini se gasesc sa zicem "in profunzimea " lui.
Daca vrei un sfat de la o tipa, eu zic sa incepi cu preludiul: o saruti pe unde si cum iti place/ ii place, o mangai, o tii in brate. Important este sa vorbesti cu ea, sa afli ce ii place, ce vrea sa faceti impreuna si totul o sa decurga foarte bine.
Sexul, dragostea presupune "munca" in echipa, pareri, sfaturi, discutii nu este un lucru chiar atat de usor de facut ASTA daca vrei ca totul sa iasa bine.
Dimensiunea nu este chiar totul, nu fii complexat din cauza asta, eu mai bine mi-as face probleme de genul: ce sa fac cand ajung cu ea in pat, cu ce incep, cum sa fac sa fie extaziata si multumita de mine?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu te mai complexa singur, poate te linisteste sa afli ca dimensiunile unui vagin sunt cuprinse intre 8.5 si 12 cm!
Asa ca, mergi linistit si fii cat mai tandru posibil, va fi mai mult decat multumita!
Sa ai toata increderea in tine!

| AlexanderAdrian a răspuns:

16 cm nu e mic e o dimensiune medie. Daca e size queen sa se duca invartindu-se.

| CrazyTeenager a răspuns:

Pune-l la crescut.

| tweety08 a răspuns:

Daca te iubeste te accepta asa cum esti, si daca ea nu e, ar trebui sa te ajute sa te simti ok, fara jena si altele, mai ales daca stie ca esti virgin.

| bebel1 a răspuns:

Dreptate,e o dimensiune medie, dar poti compensa cu atitudine.