| be4utyfull a întrebat:

Buna TPU.AS dori si eu un mic sfat.deci imi place de un baiat e super dragut e cls a 6 a si eu a 5 a numai ca el le place pe alte fete care tot il refuza.Nu stiu ce sa fac il plac de 4-5 ani aproape il iubescsad. Acum 2 ani parca ne-am sarut pe gura si a zis ca a fost cel mai scurt sarul si el tot mai insista sa ne mai sarutam dar nu mai vroiam Am ajuns nebuna dp el odata il uit odata nusad Nu stiu ce sa fac il plac foarte multsad. La scl vreau sa vb cu el sa ii spun ca il plac fff mult stie si ca vreau sa ne combinam.Au incercat si alte pr de ale mele sa ma combine cu el dar el tot nu vroia.Ma place un pic dar eu la nebunie. E mai rece de mine e asa indiferent si nu prea vrea sa ma bage in seama.HELP! funda

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Nu-i cam prea devreme sa incepi deja cu dezamagirile? straight face

| alexaaa a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu mai incerci sa te "combini" cu el prin diferite feluri, pentru ca ea acum pur si simplu iti zice "Nu", dar daca o sa mai continui, cred ca ori o sa inncebuneasca, ori o sa inceapa sa nu te mai suporte.incearca sa il uiti, asta daca l-ai iubit vreodata.la varsta ta,"iubesti" azi, maine uiti; incearca sa iesi cu prietenele, ss te ocupi cu alte lucruri.vei vedea ca daca iti impui sa termini cu obsesia asta, o sa fie mai usor pentru tinebatting eyelashes

| DorelSudoru a răspuns:

Il iubestilaughing si esti a5a si il iubesti de 4-5 adica din cls 1 lol laughing esti penibila sincer. si tu in clasa a3a te pupai cu ellaughing :I:I copi voi n-aveti ce face. Deci acum sa raspund la intrebare. Il placi din cls 1(rezulta din intrebarea ta) tu spui cal iubesti(da-mi explici pe pm ce inseamna asta ar fi super) pai zici ca el nu te place asa mult ce dracu ai vrea sa obti si totusi daca intra 3a va pupati( laughing probabil asa vazuseti in filme ) acum ca ati crecut si esti a 5a f***l ca pe urma o sa vrea. Si nu mai fi inebunita dupa el ca ajungi la spitalul de nebuni laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sora eu tes sftui fara emotii il iei in particula si i spui ce simti pentru el

| nononono1111111111 a răspuns:

Deci...Eu zic sa-i iei adresa de mess si sa-i zici pe mess ca il placi fiindca daca nu il vezi nu este chiar atat de greu si oricum nu prea mai are de ce sa fie distras adica diferiti colegi si prieteni de-ai lui de la scoala... funditaaaaa?

| emshu a răspuns:

Esti destul de mikutza mai ales ca il placi din clasa I. eu atunci nici nu stiam ce este un iubit laughing. in fine vremurile sau schimbat dar tot esti mikutza big grin