| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema baiatu pe care il plac ne-a propus sa ne intalnim si o spus ca vrea neaparat sa ne sarutam pentru ca el ma place de mult etc.Si acum faza e ca vreau ca sarutul sa fie cat mai pasional si excitant sa fie de neuitat. Eu stiu sa sarut da vreau sa fie cat mai special si de neuitat ceva faturi?

2 răspunsuri:
| 5SOS a răspuns:

Sarutal pasional ca sa isi dea si el seama ca esti experta in sarutat.

| gyffy a răspuns:

Buna mai intai discuti cu el ii spui chesti romantice...asa dupa aia cat ajungi in fata casei tale sau al lui tu sau el o sa faca primul pas din reletie asa ca atunci tu va trebuie sa il iei in brate in acel moment!